• Dzień Przedszkolaka

•  20 września to ważny dzień w kalendarzu naszego przedszkola. Wszystkie dzieci na całym świecie obchodzą swoje święto, a mianowicie Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji, m.in. wspólne tańce przy ulubionych przebojach muzycznych, zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, przechodzenie przez tunel ,, Zyg Zag ”, zabawy zręcznościowe z ,, Wężem spacerowiczem” oraz zabawy ruchowe z balonami. Radość i zadowolenie dzieci świadczyły o wspaniałej zabawie. Wszystkie dzieci chętnie brały udział w przygotowanych grach i zabawach. Każde z nich otrzymało dyplom super przedszkolaka, medal oraz drobne słodkie upominki. Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był nowym doświadczeniem w poznawaniu świata i dostarczał niesamowitych przeżyć. Spełniajcie swoje marzenia!

• Narodowe Czytanie 2023

• 12 września uczniowie, nauczyciele i rodzice wzięli udział w XII edycji akcji Narodowego Czytania. W tym roku naszą lekturą była powieść „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej To jeden najważniejszych utworów literatury polskiej podejmujący tematykę Powstania Styczniowego, którego 160–lecie obchodzone jest w 2023 roku.