• DZIAŁALNOŚĆ

• Oszczędzają i nagrody wygrywają!

• W dniu 9 listopada 2022 roku  opiekun SKO p. Anna Ciastoch dokonała podsumowania i ogłosiła wyniki szkolnego konkursu pod hasłem   „ Październik miesiącem oszczędzania”. Zadanie konkursowe polegało na zgromadzeniu na swoim koncie jak najwyższej kwoty w okresie od 1 do 31 października 2022 roku. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do systematycznego dokonywania wpłat oraz racjonalnego gospodarowania środkami pieniężnymi.

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu zwycięzcami zostali:

• Piotr  S. ( kl. I) – I miejsce,
            • Kacper S. (kl. II) – II miejsce,
            • Hubert M.  ( kl. III ) – III miejsce.

Zwycięzcy otrzymali nagrody  ufundowane przez PKO Bank Polski oddział nr 1 w Zamościu.

• Witamy w Szkolnej Kasie Oszczędności !

Szkolna Kasa Oszczędności to system oszczędzania dla uczniów szkół podstawowych. Uczy dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności i rozważnego wydawania pieniędzy. Książeczka SKO to pierwsze minikonto  z książeczką oszczędnościową, w której Opiekun zapisuje gromadzone przez ucznia pieniądze. Najbardziej systematycznie oszczędzający uczniowie otrzymują nagrody od Banku.

W bieżącym roku szkolnym nasza Szkolna Kasa Oszczędności powiększyła się o trzech nowych członków - uczniów z klasy I : Nikoli K., Antoniego M. i Piotra S. Nowi członkowie otrzymali pakiety startowe przygotowane przez PKO Bank Polski oddział  nr 1 w Zamościu.