• Wewnątrzszkolne imprezy sportowe

•   Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym w roku szkolnym 20012/2013

W grudniu 2012 roku odbyły się w naszej szkole indywidualne mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym w kategorii chłopców i dziewcząt   w czterech grupach klasy I-IV  oraz klasy IV-VI oddzielnie chłopcy oraz dziewczynki. Głównym celem zawodów było wyłonienie najlepszych tenisistów stołowych w naszej szkole zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt oraz popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży. W sumie w rozgrywkach wzięło udział 30 uczniów. Mistrzostwa rozegrano systemem „każdy z każdym”. Rozegrano prawie 200 pojedynków. W wyniku przeprowadzonych meczów pierwsze miejsce w kategorii chłopców starszych pierwsze miejsce zajął  Piądło Bartek, drugie miejsce uzyskał Pac Dominik na trzeciej pozycji uplasował się Kuba Piądło, w kategorii chłopców z grupy młodszej pierwsze miejsce zajął Kamil Pac, drugie miejsce zajął Mydlak Bartosz, trzecie miejsce zdobył Piądło Szymon, w kategorii dziewcząt w grupie starszej pierwsze miejsce zdobyła Wiktoria Bąk, drugie miejsce przypadło Emilii Zybała, trzecie miejsce uzyskała Presz Patrycja, kategorii dziewcząt w grupie młodszej pierwsze miejsce zdobyła Załoga Kamila, drugie miejsce zdobyła Załoga Natalia trzecie miejsce uzyskała Falatus Martyna  Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Szkolna Liga Piłki Nożnej.  2012/2013

Po raz kolejny w naszej szkole zostały przeprowadzone rozgrywki w piłce nożnej w ramach  Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. Rozgrywki prowadzone były w dwóch rundach: jesiennej oraz wiosennej. W piłkarskiej rywalizacji udział wzięły klasy: czwarta, piąta oraz szósta. W drużynie mogli wystąpić zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Mecze rozgrywano na boisku do piłki ręcznej. Skład drużyny to bramkarz plus czterech zawodników grających w polu. Czas gry 2 x 10 minut z przerwą pięciominutową. Ilość zmian w meczu dowolna. W wyniku rozegranych meczów wyłoniono „mistrza szkoły 2012/2013” Pierwsze miejsce zajęła klasa szósta, drugie miejsce zdobyła klasa piąta, natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się klasa czwarta. Wszystkie pojedynki odbyły się w miłej i sportowej atmosferze. Zawodnicy grali z godnie z zasadą fair-play. Mecze sędziował nauczyciel wychowania fizycznego. Wyniki meczów, regulamin, punktacja drużyn zostały umieszczone na gazetce sportowej oraz na stronie internetowej naszej szkoły.

Szkolna Liga Unihokeja 2012/2013.

Mistrzostwo szkoły 2012/2013 w unihokeju zdobyła klasa szósta zdobywjąc dziewięć pkt. Drugie miejsce zajęła klasa V gromadząc na swoim koncie  siedem punktów, trzecie miejsce wywalczyła klasa IV, która przehrała wszystkie pojedynki. Rozgrywki prowadzone były w dwóch rundach: jesiennej oraz wiosennej. W drużynie mogli wystąpić zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Skład drużyny to pięciu zawodników grających w polu (grano bez bramkarza) Czas gry 2 x 10 minut z przerwą pięciominutową. Ilość zmian w meczu dowolna.  Wszystkie pojedynki odbyły się w miłej i sportowej atmosferze. Zawodnicy grali z godnie z zasadą fair-play. Mecze sędziował nauczyciel wychowania fizycznego. Wyniki meczów, regulamin, punktacja drużyn zostały umieszczone na gazetce sportowej oraz na stronie internetowej szkoły.

Runda jesienna                             Runda wiosenna

Klasa  IV -  VI - 0:4             Klasa  V - IV - 3:0

Klasa  V  -  VI  - 1:1            Klasa V - VI - 0:5

Klasa  V -   IV  - 2:1            Klasa  VI - IV - 3:0

Kolejność oraz ilość zdobytych punktów w końcowej klasyfikacji.

Szkolna Liga Piki Ręcznej 2012/2013.

W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole zostały przeprowadzone rozgrywki w piłce ręcznej w ramach  Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Rozgrywki podobnie jak w lidze piłki nożnej czy w lidze hokeja prowadzone są w dwóch rundach: jesiennej oraz wiosennej. W piłkarskiej rywalizacji udział wzięły klasy: czwarta, piąta oraz szósta.W drużynie mogli wystąpić zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Skład drużyny to bramkarz plus sześciu zawodników grających w polu. Czas gry 2 x 10 minut z przerwą pięciominutową. Ilość zmian w meczu dowolna. W wyniku przeprowadzonych meczów wyłoniono „mistrza szkoły" na rok 2012/2013. W końcowej rywalizacji  pierwsze miejsce zajęła klasa piąta, która wygrała końcowa rywalizację z klasą szóstą lepszą różnicą bramek, drugie miejsce przypadło klasie szóstej, natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się klasa czwarta. Wszystkie pojedynki odbyły się w miłej i sportowej atmosferze. Zawodnicy grali z godnie z zasadą fair-play. Mecze sędziował nauczyciel wychowania fizycznego. Wyniki meczów, regulamin, punktacja drużyn zostały umieszczone na gazetce sportowej oraz na stronie internetowej naszej szkoły.

Klasa  IV -  VI - 0:5           Klasa  IV - VI - 0:9

Klasa  V  -  VI - 5:3            Klasa V - VI - 3:4

Klasa  V -   IV - 11:0           Klasa  V - IV - 14:1