• Zawody sportowe

SUKCESY BIEGACZY z ZAWALOWA. WIKTORIA BĄK NAJLEPSZA!

16 kwietnia 2014 roku reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej w Zawalowie w składzie: Weronika Bąk, Wiktoria Bąk, Aleksandra Greluk, Wanessa Ratajczak, Martyna Falatus,  Fabian Orszulik, Bartosz Mydlak, Dominik Bieleń, Adrian Koisz, Klaudiusz Bieleń uczestniczyła w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Zamojskiego i Miasta Zamość w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjów, Szkół Ponadgimnazjalnych. Biegi odbyły się na terenie parku miejskiego w Zamościu obok kortów KS „Return”.  W Imprezie lekkoatletycznej startowało ogółem 193 zawodników i zawodniczek. Zawalowscy młodzi lekkoatleci uczestniczyli w zawodach pod opieką nauczyciela w – f p. Pawła Popika oraz rodziców, którzy pomogli w zorganizowaniu wyjazdu.

Indywidualne osiągnięcia uczniów klasyfikują się odpowiednio:

- na dystansie 600 metrów:

I miejsce – Wiktoria Bąk,

IV miejsce – Weronika Bąk,

- na dystansie 300 metrów:

IV miejsce – Wanessa Ratajczak,

VIII miejsce – Aleksandra Greluk.

W klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych – Szkoła Podstawowa w Zawalowie odniosła też wielki sukces – IV miejsce (blisko podium).

Najlepsza zawodniczka  Wiktoria Bąk otrzymała medal.

Brawo młodzi biegacze z Zawalowa!

Wszystkim należą się słowa uznania za wolę walki, wytrwałość i duże ambicje w reprezentowaniu własnej szkoły i gminy w dziedzinie lekkoatletyki w powiecie zamojskim.